THE BEST NEW:

 

ANTIPODES CX+EX, CX, EX, -  Music Integrated Digital Source

(SSD1TB, 2TB, 4TB, 8TB)!

Par mums

Cienījamie mūzikas klausītāji un kvalitatīvas skaņas piekritēji!

Mēs cenšamies piedāvāt Jums audio aparatūru, kas spēj
– radīt Jūsu mājās dzīvā koncerta izpildījuma sajūtu.
– tuvināt Jūs pašas mūzikas dvēseles izpratnei,
un kurai ir
– vislabākā cenas un skaņas kvalitātes attiecība.
– vislabākā audio tradicionālā vai vismodernākā tehnoloģija, izstrāde un ražošana !

Par mums:

Mēs strādājam no 2008 gadā un cenšamies piedāvāt Jums tādas audio iekārtas un akustiku, kas ne tikai netiek pārstāvētas Latvijas tirgū, bet kurām atšķirībā no pārējiem audio saloniem Latvijā ir citi skaņas raksturojumi un akcenti par prātīgām cenām.

Mēs īpaši novērtējam skaņas dabiskumu, harmonisku piesātinātību, klātbūtni. Piemēram, daži eksperti uzskata, ka, lai izvēlētos skaņu pēc kvalitātes tuvu mūsu modeļiem, parasti jāiztērē daudz lielākā naudas summa. Pie tam mums ir mērķis – maksimāli iespējami samazinot savas izmaksas un ar speciālās pārdošanas organizācijas palīdzību, ievērojami pazemināt pārdodamo dažādu audio ražotāju modeļu mazumtirdzniecības cenas salīdzinājumā ar citu izplātītāju analoģisko modeļu cenām.

Tiecoties sniegt Jums maksimālu skaņas kvalitāti par noteiktu pieņemamu Jums cenu, mēs piedāvājam tikai stereo iekārtas.

Ir jāatzīmē, ka klausīties mūziku ar labi izvēlētu audio aparatūru ir pavisam kas cits, nekā klausīties mūziku ar parastu stereo vai daudzkanālu sistēmu, - Atšķirība slēpjas niansēs un emocijās, un, lai tās uztvertu un izjustu, ir nepieciešamas noteiktās kvalitātes audio iekārtas. Bieži cilvēki nenojauš, ka vienkārši klausoties mūziku var gūt tik pat lielu baudu ka koncerta un labi atpūsties. Daudzi sāk ar prieku klausīties nopietnus skaņdarbus un ne tikai Pop mūziku, kā agrāk. Mūsu uzdevums ir atklāt Jums šo iespēju un varbūt nedaudz uzlabot Jūsu dzīvi.

 

 

Copyright © 2017